Број на оглас: 3843185
Објавен на: 22.04.2021, 14:54
1 / 9

MERCEDES C220 CDI

По Договор 4.100 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes vo dobra sostojba
Reg do 01.02.2022 ful servis sport oprema
A test za klima foli na stakla Za poveke info
Na tel 070 348 563