Број на оглас: 3842919
Објавен на: 23.02.2021, 16:02
1 / 8

Se prodava kompjuter

4.000 МКД Цената е фиксна
Производител:
Acer
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
Intel Core i7
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
17 инчи и поголеми

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kompjuter moze sve kompled moze i odelno samo monitor 1500, kompluterod mu fali napojuvane samo cena 4000 sve zaedno 5000den 077 729 647 stefan pozz