Број на оглас: 3842159
Објавен на: 25.02.2021, 13:47
1 / 6

AUDI A3 Facelift 2009 Moze I zamena.. Za info 070 451 298

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Vo perfektna sostojba.
Registrirano servisirano so garancija
Moze da se vidi I proba vo sekoe vreme.. Za zamena na br 070 451 298