Број на оглас: 3842097
Објавен на: 24.02.2021, 19:08
1 / 6

STOCKLI SL WORLD CUP

120 € Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Skii stockli sl world cup model 2017 160sm.vo odlicna sostojba 120€ 070213148 Zoran