Број на оглас: 3842073
Објавен на: 27.02.2021, 15:31
1 / 12

Golf 5 1.9tdi 77kw 2007g

4.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9tdi 77kw 2007g so dosta oprema servisiran komplet v0 0dlicna sostojbA moze da se vide i proba vo sekoe vreme