Број на оглас: 3841951
Објавен на: 04.03.2021, 17:04
1 / 3

GUMI 205 55 16

4.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


michelin gumi dobra sara 4 parcina 4 000 kontakt telefon iIvan 075790206