Број на оглас: 3841022
Објавен на: 23.02.2021, 22:52
1 / 4

Bandasi Mercedes AMG moze zamenam

1 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
7.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
245
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


bandazite se vo top sostojba so solidni gumi moze zamena samo so 16ki za mercedes