Број на оглас: 3840984
Објавен на: 28.02.2021, 13:00
1 / 3

SCANIA 112H

5.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava scania 112 h registrirana do 25 .12.2021
Sanduk aluminiumski 7.20