Број на оглас: 3840509
Објавен на: 23.02.2021, 22:58
1 / 6

Samsung A20e nov neodpakovan 2god garancija 112233

7.500 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Samsung A20e
Боја:
White
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e nov neverlok raboti na site mrezi neodpakovan 2god garancija