Број на оглас: 3840151
Објавен на: 24.02.2021, 21:49
1 / 10

Се продава !!!

4.500 € Цената е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Seat Leon 1.9 tdi 2007 година. Увезена од Холандија во перфектна состојба. Средени документи до регистрација.
Инфо тел: 071 252 789 и 074 201 608