Број на оглас: 3839828
Објавен на: 28.01.2021, 14:54
1 / 1

Peugeot 206 1.4 i “ Za Delovi “

88 €
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 206 1.4 i “ Za Delovi “
55kw