Број на оглас: 3839719
Објавен на: 23.02.2021, 22:44
1 / 7

Mercedes-Benz

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 200
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


full oprema reg. do 2022
ekstra cena za kesh
moze da se pogledne vo bilo koe vreme
poveke informacii 078202186