Број на оглас: 3839570
Објавен на: 28.02.2021, 21:23
1 / 3

Huawei P10 se prodava

7.990 МКД Цената не е фиксна 8.500 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
P10
Боја:
Silver
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Huawei P10
Bez niedna grebnatinka, bez nikakva mana-izlog
-boja misticc silver
-so kutija
-so slusalki