Број на оглас: 3838471
Објавен на: 23.02.2021, 09:05
1 / 8

Се издава деловен простор во Крушево на одлична локација

100 € Цената е фиксна
Квадратура:
80 m²
Греење:
Дрва

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Одличен деловен простор на убаво место, со паркинг просор, сопствено ВЦ и магацин.