Број на оглас: 3838196
Објавен на: 21.04.2021, 00:00

Продавам стан

26.500 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
48 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Широк дол 5а

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам стан на улица широк дол 5а
Тел: 077577921