Број на оглас: 3838094
Објавен на: 26.01.2021, 20:17
1 / 10

Audi A6 3.0 TDI 2014 2x Sline

27.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.11625
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A6 3.0 TDI 2014 2x Sline
Registrirano
Full Servis
Full Kasko
Moze da se vidi na sekoe vreme
Contact BR: 070900009