Број на оглас: 3837973
Објавен на: 28.02.2021, 20:57

Kupuvam lenta za trcanje

6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Вид на оглас: Се бара


Ponudete lenta za trcanje do 120 kg, da ne e postara od 5 godini