Број на оглас: 3837898
Објавен на: 25.02.2021, 22:27

Prodavam niva i lozje vo Valandovo

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
7200 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam prazna niva od 3.7 dekari. Do nivata ima dovod na voda.
Vednas do praznata niva prodavam i lozje od 3.5 dekari (kratosija) na koj ima sistem kapka po kapka.
Nivite se so cist imoten list i se naogjaat vo banica, rabrovo (pod grckite grobista).
Cena po dogovor.