Број на оглас: 3837573
Објавен на: 10.02.2021, 13:00
1 / 9

Audi A3 1.8 T - 110 KW

1.900 € 2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A3 1.8T 110 KW - 97 god.
Redovno servisirana.
Smeneti zamaec lamela i potisna pred 3 meseca.
Kozen enterier. Greaci na sedista.