Број на оглас: 3837146
Објавен на: 25.01.2021, 23:33
1 / 1

Pc+monitor+tastarura+maus+zvucnici

7.000 МКД
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
Останато
Тип на хaрд диск:
SSD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Sve komplet za 7000denari
POVELETE
Super socuvani
Za sekoja potreba kompjuter.