Број на оглас: 3836913
Објавен на: 04.03.2021, 18:24
1 / 3

Branik za MERCEDES CLA 2015

11 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
Друг модел
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Branik za MERCEDES CLA 2015 EKSTA CENA ZA KESH