Број на оглас: 3836824
Објавен на: 28.02.2021, 11:59
1 / 6

Bandazi za mercedes 5x112 205.55.16

180 € 11.000 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
7J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Odlicni bandazi pravi mozna proverka na balanserka so gumi 205 55 16
Viber Whats up
078697756