Број на оглас: 3836813
Објавен на: 21.04.2021, 19:09
1 / 3

Skoro novi br 39

2.000 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
39
Боја:
Портокалова

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Made in Vietnam

075252196