Број на оглас: 3836558
Објавен на: 19.04.2021, 12:02
1 / 2

Градежно земјиште

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
730 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежно неизградено земјиште во КОПАЧЕ - Кочани 730м2 со чист имотен лист.

Подетални информации на 075302128
Подетални информации на 075302128
Подетални информации на 075302128