Број на оглас: 3835941
Објавен на: 07.03.2021, 12:33
1 / 3

MOZE I ZAMENA ZA KES EKSTRA CENA

2.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
ATV
Вид:
ATV/со четири тркала
Година:
2016
Модел:
Atv
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Motorot e skoro nov 120km pominati,pali vozi ekstra sostojba nema dokumenti,prikolkata e kiper ZA KES EKSTRA CENA. 071315639