Број на оглас: 3835889
Објавен на: 25.02.2021, 18:37
1 / 4

Strafovi za bandasi.

1.000 МКД
Марка:
Останато
Должина:
од 50 mm - до 60 mm

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Штрафови за бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam strafovi. 50mm dolzina, 14mm navoj.
Site 1000 den. Mercedes w211.