Број на оглас: 3835774
Објавен на: 06.03.2021, 19:24
1 / 3

Se prodava kukja nad gradskiot saat.

1 €
Број на соби:
4,5
Квадратура:
255 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Друго
Тип на домот:
Останато
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Vladimir Nazor br 47

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka na ul.Vladimir Nazor br.47 Veles,so vkupna povrsina za gradba 255 m2.

tel.070727327