Број на оглас: 3835651
Објавен на: 24.01.2021, 18:19
1 / 5

Bandasi bmw 5x120 18ki

350 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat bandasi za bmw 5x120orginal so gumi 215 40 18 i 245 35 18 zadnite posiroki 81/2 predbi 71/2