Број на оглас: 3835607
Објавен на: 26.02.2021, 09:12
1 / 2

Ford Escort 1.8 TD

1.500 €
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Escort TD 90 konja, registriran do dekemvri dva pari gumi, servo, klima, elektrika, DVD radio pioneer, neuvezuvan vtor gazda.