Број на оглас: 3835483
Објавен на: 22.02.2021, 13:00
1 / 9

Polski Fiat 125p

1.200 €
Марка:
Fiat
Модел:
Друг модел
Година:
1982
Гориво:
Бензин
Километри:
75000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Зачувана, во возна состојба !
Прва боја !