Број на оглас: 3835308
Објавен на: 08.04.2021, 20:37
1 / 10

Toyota Aygo 1,0 2006 god.

2.700 €
Марка:
Toyota
Модел:
Aygo
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e uvezena od Ch i i se plateni site davacki do registracija (carina, tif, homologacija, prevedeni dokumenti).
Kolata e vo odlicna sostojba.