Број на оглас: 3835056
Објавен на: 27.02.2021, 16:11
1 / 2

Kupuvam cat s 50 so zdrav ekran drugoto ne e bitno

1.000 €
Марка:
Друга марка
Модел:
Cat s 50
Боја:
Silver
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се бара


Kupvam cat s 50 so zdrav ekran moze i samo ekran moze i cel