Број на оглас: 3834814
Објавен на: 24.02.2021, 21:20
1 / 10

SUBARU IMPREZA 1.5 4X4 2008 **MOZE ZAMENA**

3.999 € 4.100 €
Марка:
Subaru
Модел:
Impreza
Година:
2008
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
79 kw / 107 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SUBARU IMPREZA 1.5 BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST. SO FULL OPREMA
-KLIMATRONIK
-SERVO
-ABS
-8AERBAG
-BORD KOMPJUTER
-2 ORIGINAL KLUCA
-1.5BOXSER MOTOR
-SIMETRICAL AWD 4X4
-GREACI NA PREDNITE SEDISTA
-ALUMINIUMSKI BANDAZI 15KI SO GLANC NOVI 4 GUMI
STEGNATA NA MOTOR I PREDNICA KAMEN. REGISTRIRANA CELA GODINA DO 22.01.2022.CENA ZA KES 3999EVRA ZA ZAMENA 5500EVRA...MOZE ZAMENA ZA VOZILO SO 7 SEDISTA ...