Број на оглас: 3834625
Објавен на: 03.03.2021, 15:40
1 / 5

Ersi skuter 150cc 3500km!!

750 € Цената е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2017
Модел:
Ersi

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Skuterot e vo odlicna sostojba!!