Број на оглас: 3833726
Објавен на: 28.02.2021, 18:14
1 / 2

Dvosed i fotelja socuvani... Moze zamena

5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Dvosedot i foteljata se dobro socuvani. Moze i zamena...