Број на оглас: 3833685
Објавен на: 22.01.2021, 21:55
1 / 4

tomos apn 6 MOZE ZAMENA

650 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


motorot e mnogu skocuvan osiguruvan motorot e so garancia za povishe info 077967777
MOZE ZAMENA SAMO ZA APRILIA GILERA ILI NEKOJ ENDURO