Број на оглас: 3833619
Објавен на: 24.02.2021, 00:18
1 / 7

Iphone 7

9.500 МКД Цената не е фиксна 10.000 МКД
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
7
Боја:
Silver
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva Iphone 7 , 32 GB.
Telefonite se odlicno socuvani, nemaat nitu edna grebnatinka ( moze da se vidi od slikite )
Se raboti odlicno.
Cena za eden telefon = 10 000 denari