Број на оглас: 3833584
Објавен на: 28.02.2021, 10:49
1 / 11

Chevrolet cruze 1.8lt

5.600 € 5.998 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Chevrolet
Модел:
Cruze
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


2009
Atest plin(dizna)
Atest folii
Servisna kniska (redovno servisirana)
2para bandazi so gumi
Tempomat
Senzor za dozd
Senzor za svetla
Parking senzori za rivkverc
Komandi na volan
Smeneto ulje vo menjac
Kolata e vo odlicna sostojba
Mozna zamena so moja doplata