Број на оглас: 3833506
Објавен на: 26.02.2021, 21:35
1 / 12

Bmw X6 3.0d Xdrive Mpacket 2016

1 €
Марка:
BMW
Модел:
X 6
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
210 kw / 286 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full Mpacket
Auto pilot
Auto distancer
Keep line assist
Keylessgo
4 kameri
Novi Felni so novi gumi
Registrirano
Original kilometraza 133.000
Napraven komplet servis
Kolata nema najmala mana
Moze da se proveri so garancija
075287152