Број на оглас: 3833311
Објавен на: 23.02.2021, 16:28
1 / 7

Volvo 460

600 €
Марка:
Volvo
Модел:
460
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volvo 460 model 1994 god. 1.9 Dizel ,Servisiran novi gumi . Bez registracija. Cena 700€