Број на оглас: 3833181
Објавен на: 22.01.2021, 14:37
1 / 1

Aluminski felni 17ki Bandazi 4x108

150 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
Останато
Дијаметар:
17
Дијаметар на дупка:
108
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Original felni od Ford 17 Bandazi za Ford, Peugeot Citroen. Super odrzani