Број на оглас: 3832638
Објавен на: 25.02.2021, 23:12
1 / 6

Specijalno vozilo

4.300 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat ducato 1.9td registrirano so zelen karton cela godina atestirano poveke info 076 288 522