Број на оглас: 3832113
Објавен на: 24.02.2021, 18:15
1 / 8

Ford Fiesta 1.6 tdci ECO netic

По Договор
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Fiesta 2009g
Ful oprema
Novi gumi
Sredeno komplet do registracija