Број на оглас: 3831450
Објавен на: 25.02.2021, 18:42
1 / 12

MERCEDES CL55 AMG

2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CL 55 AMG
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
285 kw / 387 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


MERCEDES CL 55 AMG PAKET 63
2008 godina
5500CM3 BENZIN
387ks
moze zamena
extra sostojba