Број на оглас: 3830728
Објавен на: 21.04.2021, 20:13
1 / 8

Spert ploci

100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Spert ploci razni dimenzii debel # 7 #8 #12 mm