Број на оглас: 3830712
Објавен на: 02.03.2021, 13:00
1 / 6

LIFAN 125 CC

550 € 580 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2010
Модел:
125 CC

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


📢📢LIFAN (125CC )4 TAKTEN 🛵🛵🛵🔝🔝🔝
📣📣KUPEN OD SALON /2018 /🛵🛵🛵🔝🔝🔝
📣📣IZMINATO /KILOMETRI /1500 🔝🔝
📣📣 ODLICNA SOSTOJBA🛵🛵🛵🔝🔝🔝🔝
📣📣REGISTRIRAN I OSIGURAN 🔝🔝🔝🔝
PALI VOZI 🛵🛵🛵