Број на оглас: 3830514
Објавен на: 25.02.2021, 23:12
1 / 11

Bmw e60

4.666 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2022
Сила на моторот:
218 kw / 296 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba poveke info na tel broj 076288522