Број на оглас: 3830133
Објавен на: 21.04.2021, 17:12
1 / 12

Opel Vectra 3,0d v6 reg do 10.2021, moze zamena!

1 € Цената е фиксна 3.999 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Opel vektra 3000cc dizel 2006G. mokjen v6 motor so fabricka kuka za vlecenje tovar do 3t.

* reg do 10.2021g so novi gumi, ispravna klima ...
* xenon , parking senzori , navigacija ....
* folow me home svetla , automatski brisaci
* komandi na volan i za patnici pozadi za mp3
* potrosuvacka 7l kombinirano na 100km
* fabricka kuka za vlecenje skriena, so racka...
* komplet ispravna i servisirana neudirana socuvana
* novi diskovi i plocki smeneta set lamela i rebrast kais.
MOZE ZAMENA CENA 4000e