Број на оглас: 3828808
Објавен на: 23.02.2021, 22:55
1 / 4

Тегови за вежбање

300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат елан плочи за кревање тежина - професионални со оргинална шипка. Вкупна тежина 77.5 кг. ( 2х1.25,2х2.5,2х5,2х7.5,2х10,2х12,5) Олимписка права шипка 1.5м од 10 кг и една бучица од 17кг. Тел. 070352685 ( можи и преку вибер комуникација)