Број на оглас: 3828613
Објавен на: 23.02.2021, 17:01
1 / 3

Trosed, dvosed i fotelja od Simpo

150 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Trosedot e pretapaciran, foteljata super socuvana, dvosedot treba da se pretapacira.